Αγώνες

Αγώνες

ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ 29/11/2015 - 10:30

ΑΣΤΕΡΑ ΒΑΡΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ - A.O.N.A.

PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ 29/11/2015 - 15:00

Α ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

A.O.N.A. - ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ

PROJUNIOR ΕΠΟ 28/11/2015 - 12:00

ΣΩΤ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

COERVER - A.O.N.A.

ΑΝΔΡΙΚΟ 28/11/2015 - 15:00

ΓΗΠ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

ΚΑΛΑΜΑΚΙ - A.O.N.A.

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ 28/11/2015 - 12:15

ΑΓ ΚΟΣΜΑΣ

ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - A.O.N.A.

ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΠΣΑ 28/11/2015 - 12:00

Β ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛ. - A.O.N.A.

ΕΦΗΒΙΚΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ 28/11/2015 - 18:30

Α ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

A.O.N.A. - ΓΑΡΓΗΤΟΣ ΓΕΡΑΚΑ

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 1 22/11/2015 - 15:00

ΧΕΡΩΜΑ

A.O.N.A. - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 2 22/11/2015 - 14:00

ΧΕΡΩΜΑ

A.O.N.A. - ΑΘΛΟΣ ΗΛ.

ΑΝΔΡΙΚΟ 22/11/2015 - 15:00

ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΜΕΛΙΣΣΙΑ - A.O.N.A.

ΕΦΗΒΙΚΟ ΕΠΣΑ 22/11/2015 - 18:15

Β ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΣΑ - A.O.N.A.

ΕΦΗΒΙΚΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ 22/11/2015 - 18:30

Α ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

A.O.N.A. - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡ.

JUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ 22/11/2015 - 12:00

Α ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

A.O.N.A. - ΑΙΟΛΟΣ ΓΛ

JUNIOR CHAMPIONS 22/11/2015 - 11:00

Α ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

A.O.N.A. - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

PROJUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ 21/11/2015 - 12:00

Α ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

A.O.N.A. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΝΑΒ

PROJUNIOR ΕΠΟ 21/11/2015 - 12:30

ΣΩΤ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

Π. ΦΑΛΗΡΟ - A.O.N.A.

ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΠΣΑ 21/11/2015 - 10:00

Α ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

A.O.N.A. - Ν ΣΜΥΡΝΗ

ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ 21/11/2015 - 13:00

Α ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

A.O.N.A. - Π ΦΑΛΗΡΟ

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ 21/11/2015 - 18:00

Α ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

A.O.N.A. - ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ 21/11/2015 - 15:00

Α ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

A.O.N.A. - ΥΜΗΤΤΟΣ

ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ 15/11/2015 - 13:15

ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ

ΣΟΥΡΜΕΝΑ - A.O.N.A.

1 - 2

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ 15/11/2015 - 12:00

Α ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

A.O.N.A. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

2 - 3

ΕΦΗΒΙΚΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ 15/11/2015 - 19:30

Α ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

A.O.N.A. - ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

0 - 4

JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ 15/11/2015 - 18:00

Α ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

A.O.N.A. - ΤΡΑΧΩΝΕΣ

3 - 0

PROJUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ 15/11/2015 - 9:00

Δ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΚ COERVER - A.O.N.A.

9 - 1

ΑΝΔΡΙΚΟ 15/11/2015 - 15:00

Α ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

A.O.N.A. - ΙΛΙΣΣΙΑ 2004

1 - 0

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 1 15/11/2015 - 12:00

ΟΡΙΩΝ

ΤΡΑΧΩΝΕΣ - A.O.N.A.

4 - 1

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 2 15/11/2015 - 14:00

ΕΠΟ 5Χ5

A.O.N.A. - ΗΝΙΟΧΟΣ

2 - 8

ΕΦΗΒΙΚΟ ΕΠΣΑ 14/11/2015 - 18:00

Α ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

A.O.N.A. - ΣΟΥΡΜΕΝΑ

0 - 4

PROJUNIOR ΕΠΟ 14/11/2015 - 10:00

ΣΩΤ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΠΟ LEAGUE - A.O.N.A.

ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΠΣΑ 14/11/2015 - 10:45

ΡΟΥΦ

ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - A.O.N.A.

0 - 0

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ 14/11/2015 - 11:00

FOUS DE FOOT

ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - A.O.N.A.

2 - 2

JUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ 14/11/2015 - 12:30

ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ

ΣΧ. ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ - A.O.N.A.

2 - 1

ΕΦΗΒΙΚΟ ΕΠΣΑ 11/10/2015 - 17:00

Α ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

A.O.N.A. - ΘΥΕΑΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜ

0 - 2

ΑΝΔΡΙΚΟ 11/10/2015 - 16:00

ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ. - A.O.N.A.

3 - 4

ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΠΣΑ 10/10/2015 - 10:00

A ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

A.O.N.A. - ΤΡΑΧΩΝΕΣ

0 - 0

ΑΝΡΙΚΟ 27/9/2015 - 16:30

ΓΗΠΕΔΟ ΒΡΙΛΙΣΣΙΩΝ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΙΣΣΙΩΝ - A.O.N.A.

4 - 0

ΕΦΗΒΙΚΟ ΕΠΣΑ 26/9/2015 - 18:45

A ARGYROYPOLHS

A.O.N.A. - TERCIUEA

3 - 0

ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΠΣΑ 26/9/2015 - 11:30

ΣΩΤ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΑΦΝΗ Π.Φ - A.O.N.A.

0 - 2

ΚΥΠΕΛΛΟ Ε.Π.Σ.Α. 13/9/2015 - 16:30

ΓΗΠΕΔΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - A.O.N.A.

2 - 1

ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΠΣΑ 10/5/2015 - 19:00

Ν. ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ - A.O.N.A.

PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ 9/5/2015 - 10:30

Α ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

A.O.N.A. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ

3 - 0

JUNIORS CHAMPIONS 9/5/2015 - 15:30

Α ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

A.O.N.A. - ΠΑΕ ΤΡΑΧΩΝΕΣ

0 - 4

ΑΝΔΡΙΚΟ Β ΕΠΣΑ 9/5/2015 - 17:00

Α ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

A.O.N.A. - ΜΕΛΙΣΣΙΑ

0 - 0

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΕΠΣΑ 9/5/2015 - 19:30

Α ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

A.O.N.A. - ΣΟΥΡΜΕΝΑ

2 - 1

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΕΠΣΑ 26/4/2015 - 10:30

ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΝΑ

ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠ. - A.O.N.A.

0 - 4

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ CHAMPIONS 26/4/2015 - 12:00

Α ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

A.O.N.A. - ΙΩΝΕΣ Π.Φ

0 - 2

JUNIORS CHAMPIONS 26/4/2015 - 10:00

Α ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

A.O.N.A. - ΠΑΟ SCHOOL

6 - 3

PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ 25/4/2015 - 19:30

Α ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

A.O.N.A. - ΙΩΝΕΣ Π.Φ

3 - 0

ΑΝΔΡΙΚΟ Β ΕΠΣΑ 25/4/2015 - 16:30

Α ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

A.O.N.A. - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒ.

3 - 0

ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΠΣΑ 25/4/2015 - 11:15

Α ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

A.O.N.A. - ΣΟΥΡΜΕΝΑ

8 - 0

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ CHAMPIONS 19/4/2015 - 15:00

Α

A.O.N.A. - ΠΑΕ ΤΡΑΧΩΝΕΣ

4 - 1

PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ 19/4/2015 - 9:00

STAR CLUB ΒΟΥΛΑΣ

ΠΑΟ SCHOOL - A.O.N.A.

4 - 0

PROJUNIOR CHAMPIONS 19/4/2015 - 10:00

ΓΗΠΕΔΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ

ΠΑΕ ΤΡΑΧΩΝΕΣ - A.O.N.A.

5 - 4

JUNIORS CHAMPIONS 19/4/2015 - 12:00

CHAMPIONS CLUB

AEK FUTSAL - A.O.N.A.

3 - 1

ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ 19/4/2015 - 17:00

Α ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

A.O.N.A. - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ

0 - 3

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΕΠΣΑ 18/4/2015 - 10:30

Α ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

A.O.N.A. - ΤΕΡΨΙΘΕΑ

4 - 1

ΑΝΔΡΙΚΟ Β ΕΠΣΑ 18/4/2015 - 16:30

ΓΉΠΕΔΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - A.O.N.A.

1 - 0

ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΠΣΑ 18/4/2015 - 13:30

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - A.O.N.A.

0 - 1

ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΠΣΑ 8/4/2015 - 16:30

Α ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

A.O.N.A. - ΔΑΦΝΗ Π.Φ.

4 - 0

ΑΝΔΡΙΚΟ Β ΕΠΣΑ 5/4/2015 - 16:30

Α ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

A.O.N.A. - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ

1 - 1

ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΠΣΑ 4/4/2015 - 12:00

ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ

ΙΕΡΑΠΟΛΗ - A.O.N.A.

4 - 0

ΑΝΔΡΙΚΟ 22/3/2015 - 15:30

Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

A.O.N.A. - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ

1 - 2

ΕΦΗΒΙΚΟ 22/3/2015 - 20:00

Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

A.O.N.A. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓ.

ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΠΣΑ 22/3/2015 - 18:00

ΗΦΑΙΣΤΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ. - A.O.N.A.

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΕΠΣΑ 22/3/2015 - 18:00

ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΨΕΛΗΣ

A.O.N.A. - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ( CHAMPIONS ) 22/3/2015 - 13:30

Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

A.O.N.A. - ΙΩΝΕΣ Π. Φ.

0 - 3

JUNIOR ( CHAMPIONS ) 22/3/2015 - 12:00

Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

A.O.N.A. - ΗΝΙΟΧΟΣ

3 - 1

PROJUNIOR ( ΜΠΟΥΡΛΗΣ ) 22/3/2015 - 11:00

ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΙΩΝΕΣ Π. Φ. - A.O.N.A.

1 - 0

PROJUNIOR ( CHAMPIONS ) 21/3/2015 - 10:15

ΧΕΡΩΜΑ ΒΑΡΗΣ

ΑΙΟΛΟΣ ΓΛ. - A.O.N.A.

7 - 2

ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ 21/3/2015 - 18:00

Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

A.O.N.A. - ΑΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ

1 - 4

ΑΝΔΡΙΚΟΥ ( Β Ε.Π.Σ.Α) 15/2/2015 - 15:00

A Δημοτικό Στάδιο Αργυρούπολης

A.O.N.A. - Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

6 - 1

ΠΑΙΔΙΚΟ ( ΕΠΣΑ ) 15/2/2015 - 17:00

Σταδιο Χαιδαριου ( Χαραλαμπίδης )

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ. - A.O.N.A.

0 - 0

ΠΑΙΔΙΚΟ ( ΜΠΟΥΡΛΗΣ ) 15/2/2015 - 18:00

A Δημοτικό Στάδιο Αργυρούπολης

A.O.N.A. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

3 - 0

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ( CHAMPIONS ) 15/2/2015 - 13:00

Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

A.O.N.A. - ΠΑΕ ΤΡΑΧΩΝΕΣ

6 - 0

PROJUNIOR ( ΜΠΟΥΡΛΗΣ ) ΦΙΛΙΚΟ 15/2/2015 - 12:00

Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

A.O.N.A. - ΚΑΛΛΙΘΕΑ

12 - 0

PROJUNIOR ( CHAMPIONS ) 15/2/2015 - 11:00

A Δημοτικό Στάδιο Αργυρούπολης

A.O.N.A. - ΠΑΟ SCHOOL

0 - 4

JUNIOR ( ΕΠΣΑ ) 14/2/2015 - 17:30

ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥ

ΙΑΣΩΝ - A.O.N.A.

5 - 3

ΕΦΗΒΙΚΟ 14/2/2015 - 19:30

Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

A.O.N.A. - ΑΕ ΙΛΙΟΥ

7 - 0

JUNIOR ( CHAMPIONS ) 14/2/2015 - 11:00

ΓΟΥΔΗ ( ΕΠΟ )

ΗΝΙΟΧΟΣ - A.O.N.A.

1 - 0

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ( ΕΠΣΑ ) 14/2/2015 - 12:00

ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΓΑΝΗΣ

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - A.O.N.A.

1 - 2

Ευγενικοί Υποστηρικτές του Α.Ο.Ν.Α.

  • Fishική διατροφή
  • Powersite Web Specialists
  • bikings
  • Neromylos
  • Pόμβος
  • xiotinis
  • zahoulis
  • Γκανάτσιος
  • Καλφοδήμος
  • Ξιφαράς
  • Πιτες Γιωργιας
  • ΡΟΥΠΑΣ Αγορά Κρεάτων
  • fousteri